Fibergjengen hos Tinn Energi og fiber

Siste nytt fra fiberavdelingen

På kort tid har fiberavdelingen vokst. Vi har nå ansatt flere montører. Nyansatte er under opplæring og vi jobber kontinuerlig for å effektivisere arbeidet.

Nyansatte hos Tinn Energi & Fiber

Vi ønsker Olav Bjørtuft, Elias De Araujo og Fredrik Fåne velkommen til fibergjengen.

WiFi – ekspressen

Wifi ekspressen få hjelp til oppkobling av ruter

Trenger du hjelp til å koble opp router eller lignende så tilbyr Tinn Energi & Fiber en betalbar tjeneste hvor vi kommer hjem eller på hytta di og sørger for at alt settes opp riktig slik at du kan surfe i vei uten problemer.

Tjenesten har vi kaldt “WiFi – ekspressen”.

WiFi – ekspressen kan ogsÃ¥ være behjelpelig med oppsett av smarthusprodukter, fÃ¥ varmepumpe koblet opp mot WiFi med mer.

Les mer om WiFi – ekspressen her.

Nokia Beacon 2

Nokia Beacon 2

Har du utfordringer med å få god internettdekning i hele huset? Da kan et mesh-nettverk være tingen for deg! Det vil si at enheter kobles sammen, men kun én trenger å være tilkoblet Internett.

Nokia Beacon 2 løser denne utfordringen!

Nokia Beacon 2 er en moderne og stilren løsning for WiFi, og har kapasitet på 1800 Mbps. En enhet dekker opp til 140 kvadratmeter.

Les mer om Nokia Beacon 2 her. 

Coax oppgradering på Gausta

Gaustablikk

Det har i lang tid vært omfattende arbeid for å oppgradere coax til fiber på Gausta. Arbeidet er nå i sluttfasen.

Les mer om coax oppgraderingen her. 

Fibergjengen

Fibergjengen hos Tinn Energi og fiber

Denne fine gjengen jobber på spreng natt og dag, i all slags vær, slik at alle våre kunder skal få kunne surfe i vei.

Opplever du problemer, kan du først og fremst sjekke vår side over driftsmeldinger her.  

Finner du ikke feilen du opplever, så har support følgende tider:

Man – fre: 08 – 18.

Helger og helligdager: 10 – 14.

Kontakt oss på 35 08 09 45 eller bredband@tinnenergi.no

Tilbud på utvalgte varmepumpemodeller

KUN til og med 31.mars!

Tinn Energi & fiber logo